Seberozvojový program pro všechny,
kteří mají odvahu
kvést

Čtyři prodloužené víkendy pro lepší pochopení sebe sama i ostatních, 9 měsíců pro rozvoj schopnosti vnímat každodenní situace celistvě, s nadhledem a v kontextu.

 
future-leader-header.jpg

O KURZU

Future Leader

Future Leader je devítiměsíční kurz pro mladé lidi od 21 do 36 let. Provádí procesem sebepoznání, je určen všem, kteří se nebojí změnit své nahlížení na svět, být lídrem sami sobě i ostatním. 

Čtyři prodloužené víkendy pod vedením zkušených lektorů jsou plné praktických prožitkových cvičení,  soustředěné pozornosti a dobrého jídla. Vzniká tak prostor pro to zastavit se, svou tvůrčí energii investovat do sebe sama, sdílet myšlenky a přístupy s ostatními. Může to být i počátek zajímavých životních změn – pokud si je dovolíte. 

Každý kurz je jedinečný, citlivě se přizpůsobuje skupině 12-20 lidí a jejím potřebám. Vždy však účastníky vede k širšímu vnímání souvislostí, schopnosti lépe vést sebe i ostatní, vnímat situace v kontextu a celistvě, s nadhledem.

Hlavním lektorem a odborným garantem je Zdeněk Štěpánek, zkušený kouč a manažer, zakladatel Akademie. Setkáte se i s Jiřím Šmejkalem, Helenou Futerovou a spoluzakladatelkou Ivanou Sládkovou. Lektoři pracují s metodami konektivismu a konstruktivismu, využívají systemického přístupu, spirálové dynamiky, neurologických úrovní, transformačního koučování a dalšími. Nejde o sadu návodů na řešení konkrétních situací ani o nic, co se učí ve škole nebo vyčte z knih. Jde o integrující prožitek.

Nejste si jisti, jestli je to pro vás to pravé? Vyzkoušejte první setkání, které je nezávazné a ochutnávkové. Napoví vám i zkušenosti účastníků minulých ročníků. 

 

PROBÍHAJÍCÍ KURZ

letošní ročník probíhal v čase: 11. ledna - 22. září 2019

Následující kurz

24. – 26. ledna 2020
26. – 29. března 2020
4. – 7. června 2020
17. – 20. září 2020

 
20170922_171541.jpg

Kdo

Kurz je určen pro mladé lídry ve věku od 21 do 36 let.

Pokud se do tohoto věkového vymezení nevejdete a kurz vás přesto zajímá, ozvěte se, věkové omezení lze rozvolnit. 

 

Kdy

Společná setkání absolventů:

30. srpna - 1. září 2019 (123)
22. – 24. listopad 2019 (1234)

Probíhající kurz:

11. – 13. ledna 2019
7. – 10. března 2019
23. – 26. května 2019

19. – 22. září 2019

Následující kurz:

24. – 26. ledna 2020
26. – 29. března 2020
4. – 7. června 2020
17. – 20. září 2020

 

Cena

  • 35 tisíc Kč za celý kurz pro samoplátce

  • 45 tisíc Kč pro ty, kterým kurzovné platí zaměstnavatel

Kurzovné lze platit průběžně

Cena zahrnuje čtyři setkání (včetně ubytování a jídla) a dle volby i průběžný půlroční mentoring.

Peníze by neměly být překážkou účasti. Jsou-li, pište.

 

Kde

Akademie Libchavy
Horní Libchavy 127
www.akademiesro.cz

 
 

Zeptejte se

info@futureleader.cz
+420 724 030 480
Ivana Sládková

Lektoři

stepanek.jpg

Zdeněk Štěpánek

Průvodce vědomým podnikáním, kouč jednotlivců, týmů a systémů. Zkušený manažer, zakladatel a majitel řady firem, současně lektor Akademie. Praktický vizionář, který dokáže své sny proměňovat ve skutečnost.

Více na akademiesro.cz/lektori

Helena-foto-2-1024x1024.png

Helena Futerová

Helena má ke klientům specifický a intuitivní přístup. Při své práci propojuje mnohaleté zkušenosti z vrcholového managementu a moudrost východních filozofií, což vede k hlubšímu prožitku toho, co bývá obvykle vyjádřeno pouze slovy nebo zůstává potlačeno. Do rozvojových programů vnáší pohybové, hravé a meditační techniky, které vedou ke zklidnění a rozvoji radosti, hravosti a intuitivního myšlení.

Více na www.helenafuterova.cz

smejkal.jpg

Jiří Šmejkal

Kouč, psychoterapeut, supervizor a lektor. Ve vztahu s druhým poskytuje klid, prostor pro zastavení, reflexi a promýšlení. Podporuje lidi v jejich seberozvoji, uskutečnění svého záměru a získávání nadhledu nad osobním i pracovním životem. Přispívá k tomu, že si lidé víc důvěřují, a umí zažívat jak doma, tak v práci radost, spokojenost a naplnění.

Více na akademiesro.cz/lektori

 

Spoluzakladatelky

Vedení programu

Tamara2.jpg

Tamara Kováčová

Tamara je kreativní, proaktivní inovátorka, věnuje se neziskovým projektům ve vzdělávání. Pracuje pro EDUin, externě vyučuje na Ústavu jazyků a komunikace neslyšících na FF UK a je předsedkyní Expertní komise pro otázky vzdělávání při střechové organizaci sdružující organizace neslyšících (ASNEP). Když něco není a je to třeba, tak se stará, aby se to zkusilo/vzniklo/bylo.

silva.jpg

Silvie Pýchová

Konzultantka, metodička a manažerka se specializací na vzdělávací projekty, mapování kompetencí, projektový management a kariérové poradenství. Je aktivní v neziskové sféře v oblasti vzdělávání: výkonná ředitelka Stálé konference asociací ve vzdělávání, předsedkyně občanského sdružení Centrum kompetencí a do června 2016 předsedkyně správní rady společnosti EDUin.

mama_1_08_2014.jpg

Ivana Sládková

Pozitivní osobnost, která se věnuje rozvoji potenciálu jednotlivců, týmů i regionů. Zajímá ji tvorba „učících se“ sítí na principu sdílení, kdy se účastníci sami zapojují, vzájemně se překvapují, inspirují a společně tvoří. Ráda zkoumá možnosti, jak žít přirozeně v rovnováze, jak si být vzájemně zdrojem lásky, inspirace, hloubky, čistoty, něžnosti i krásy.

 

Program je pořádán ve spolupráci s Nadačním fondem 8 pilířů, jehož cílem je podpora projektů pro osobní rozvoj. Lektorsky jej zajišťuje Akademie.